Logo

Zakład produkcyjny ogrodzeń
56-400 Oleśnica, ul. Wrocławska 44A
tel. 783 110 015

 

Firma Polmet to sprawdzona i solidna firma, która cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów indywidualnych, przedsiębiorstw jak i firm deweloperskich.

Potwierdzeniem naszej jakości jest szerokie grono zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają jak również polecają nas swoim znajomym. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc profesjonalnym doradztwem technicznym i handlowym.Swoim klientom oferujemy: 80% naszych klientów pochodzi z polecenia dlatego zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Zapraszamy do kontaktu z nami. Zapewniamy: bezpłatny pomiar, krótkie terminy realizacji, profesjonalny montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Solidne ogrodzenia
Powiększenie

Wykonywane przez nas ogrodzenia, balustrady, furtki, kraty, bramy przesuwne, skrzydłowe i wiele innych, zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.


Wygląd i estetyka to nie wszystko ! dlatego każdy produkt wykonany przez nasza firmę jest ocynkowany i pomalowany proszkowo tak, aby cieszył się trwałością przez wiele lat.

Naszym celem jest kompleksowa obsługa od projektu po wykonanie i montaż na najwyższym poziomie, aby w pełni zaspokoić potrzeby klienta. Montowana przez nas automatyka renomowanej Włoskiej firmy Ditec i Roger sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług