Logo

Zakład produkcyjny ogrodzeń
56-400 Oleśnica, ul. Wrocławska 44A
tel. 783 110 015

 

Markizy tarasowe


Nasza firma oferuje markizy tarasowe, ogrodowe i do lokali usługowych. Są one świetnym rozwiązaniem przed nadmiernym nagrzewaniem się tarasów i ogrodów. Wszystkie markizy wykonane są na wymiar wg ustaleń dotyczących tkaniny oraz modelu. Mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie z możliwością awaryjnego ręcznego zwinięcia w przypadku braku prądu. Dostępne są w wersji bez kasety oraz w kasecie, zapewniającej pełną ochronę tkaniny po zamknięciu.

  • Ceny markiz ustalane są w oparciu o powyższe czynniki oraz rodzaj zastosowanego mechanizmu.
  • Wysoka jakość produktu jak i profesjonalny montaż zapewniają wieloletnią trwałość.

MALTA

Lekka, wolnowisząca, świetnie nadaje się do przesłonięcia niewielkiego tarasu lub balkonu. Jej maksymalny wysięg to 3,1m, natomiast szerokość 5m.

SILVER PLUS

Lekka konstrukcja, świetne rozwiązanie do zacienienia tarasów i balkonów średniej wielkości. Jej maksymalny wysięg to 2,5m, natomiast szerokość 5,3m.

AUSTRALIA

Idealnie sprawdza się na dużych tarasach, jak również na powierzchniach komercyjnych. Jej maksymalny wysięg to 3,6m, natomiast szerokość 7m.

JAMAICA

Jest wytrzymała oraz elegancka. Jej stabilna konstrukcja zapewni długą żywotność w warunkach intensywnego użytkowania. Jej maksymalny wysięg to 4,1m, natomiast szerokość 7m ( przy wysięgu 4,1m maksymalna szerokość to 6m)

PALLADIO

Nowoczesna markiza z kasetą, świetnie prezentująca się na tarasach. Celowo skonstruowane uchwyty ramion powodują, iż te podnoszą się do góry, natomiast przednia belka szczelnie się domyka odsłaniając zwiniętą tkaninę. Jej maksymalny wysięg to 3,6m, przy maksymalnej szerokości 7m.

DAKAR

Dobre rozwiązanie do zacienienia większych tarasów. Pełna kaseta o opływowych kształtach nadaje jej elegancki i nowoczesny wygląd. Tkanina i ramiona są chronione przed czynnikami atmosferycznymi. Maksymalny wysięg to 3,6m, a szerokość 6m.

CORSICA

Markiza kasetowa, idealna do zacienienia nowoczesnych tarasów. Jej konstrukcja wykonana jest z ekstroduwanego aluminium, co zapewnia jej trwałość i żywotność. Maksymalny wysięg to 3,6m, natomiast szerokość 7m.

GIANT

Solidna konstrukcja markizy świetnie zapewni zacienienie na tarasach lub restauracjach na otwartym powietrzu, stanowiąc alternatywę dla stałych zadaszeń. Maksymalny wysięg to 5m, a szerokość to 6,5m

CASABLANCA

Markiza tarasowa, idealnie sprawdzi się na dużych tarasach. Dzięki jej nowoczesnemu wyglądowi stanowić będzie osłonę przed słońcem, jak również estetyczny element dekoracyjny budynku.

Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie